YAMAN PREFABRİK ÇELİK YAPI

Tüm dünyadaki mimari trendleri, yapı yönetmeliklerini ve müşteri fikirlerini dikkate alan firmamız prefabrik tek katlı konutlarda standart projeler oluşturduğu gibi müşteri odaklı çalışmasıyla isteğe bağlı projeler de hazırlamaktadır. Gerek bireysel olsun gerek toplu konut çalışması her binaya aynı özen ve hassasiyetle yaklaşan YAMAN PREFABRİK ÇELİK YAPI konut sektöründe adından söz ettiren bir firmadır. Prefabrik evlerde yaşam kalitenizi ve konforunuzu arttırmak için sürekli arge ve ürge çalışmalarımız devam etmektedir.


MODEL KODU : VKP 3


METREKARE : 21 m²

MONTAJ GARANTİSİ

??? YIL

SERVİS GARANTİSİ

??? YIL

ÜCRETSİZ MONTAJ

DÜZCE İLİNDE

FİYAT TEKLİFİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de sıkça meydana gelen depremler nedeniyle halkın başta can güvenliğini göz önünde bulundurma gereksinimlerini artırmış olmaktadır. Sabit ya da betonarme yapılarla inşa edilmiş olan evler depreme dayanıklı olmasının yanında zararda görmektedir. Tam olarak bu noktaya dikkat çekildiğinde karşımıza konteyner ev 21 m2 çıkmaktadır. Çünkü konteyner evlerin kolaylığı ve avantajları göz önünde bulundurulduğunda tercih edilmesi muhtemel olacaktır. Prefabrik evler son derece hızlı pratik bir şekilde yapılmaktadır. Bu özelliği nedeniyle olsa gerek büyük bir çoğunluğun bu evleri tercih ettiği görülmektedir. Genel olarak bu işi sahiplenen firmalar Konteyner evleri beş veya dokuz gün içerisinde üretmekte olup, yedi gün içerisinde de montajını tamamlamaktadırlar. Ancak bu durum standart olan bir evin normal durumları göz önünde bulundurulduğunda bu şekilde olmaktadır. Prefabrik evlerin yapım sürelerinin uzamasına neden olan bazı faktörler bulunmaktadır.

Yasal izinlerle gerekli izinlerin temin edilme süreleri

Evin yapılacağı yer

Ustanın mahareti

Malzemenin kalitesi

Kullanılacak olan ekipman

Ev büyüklüğü

Kat sayısı

Sayılan maddeler evin yapım süresinde belirleyicidir. Ama ustanız, malzemeniz ve gerekli olan yasal izinleriniz mevcut ise ortalama seksen metre kare bir ev on beş günde tamamlanmaktadır.

Konteyner ev 21 m2 ısı ve ses yalıtımı bakımından iyi derecede izole edilmiş olmaktadırlar. Konteyner evinizde beğenmediğiniz ve istemediğiniz bir bölümün mevcut olduğunu düşünüyorsanız , parçaların kolay çıkarılabilir ve kolay monta edilebilir özelliği olması nedeniyle tam da sizin gereksinimlerinizi karşılayacak niteliğe sahip olmaktadır.

Konteyner ev 21 m2 alırken dikkat etmeniz gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Alacağınız Konteyner evin duvar modülleri, kalınlığı, kalitesi son derece önem arz etmektir. Son derece kalın ayrıca kaliteli malzeme kullanılarak yapılmış olan duvarlar ısı, ses, dayanıklılık bakımından göz bulundurulmalıdır. Genel anlamda ise prefabrik ev kullananların şikayetlerinin büyük çoğunluğu çatı konusunda yaşanmaktadır. Kar suları, yağmur suları, ya da rüzgarın direncine dayanıklılığı ile ilgili sorunlar yaşanmaktadır. Bu sebeple gerek yapım şekli ve gerekse malzemesi konusunda titiz bir çalışmayla konuya dahil olmanız gerekmektedir.

Alt Taşıma Konstrüksiyonu : 1.5 mm Kalınlığında özel form verilmiş galvaniz “C” kullanılarak kontrüksiyon oluşturulur.
Üst Taşıma Kontrüksiyonu : 1.5 mm Kalınlığında özel form verilmiş galvaniz “C” kullanılarak kontrüksiyon oluşturulur.
Alt Şase : 2 mm Kalınlığında özel form verilmiş galvaniz kullanılarak konstrüksiyon oluşturulur.
Üst Şase : 2 mm Kalınlığında özel form verilmiş galvaniz kullanılarak kontrüksiyon oluşturulur.
Köşe Direkleri : 3 mm Kalınlığında özel form verilmiş galvaniz kullanılarak kontrüksiyon oluşturulur.
Dış Duvarlar : 0,50 mm kalınlığında, mikro lambri baskı, boyalı galvaniz sac arası 40 mm kalınlığında 16kg/m3 yoğunluğunda polistren köpük kullanılır.
İç Duvarlar : 0,50 mm kalınlığında, mikro lambri baskı, boyalı galvaniz sac arası 40 mm kalınlığında 16kg/m3 yoğunluğunda polistren köpük kullanılır.
İç Yüzey Tavan Kaplama : 10mm Beyaz, yüksek kalitede Pvc lambri kullanılır.
Zemin Kaplama : 16 mm Kalınlığında betopan levha üzerine 2 mm kalınlığında PVC mİneflo.
Çatı İzolasyon : 80mm 14 kg/m3 Kalınlığında şilte cam yünü kullanılır.
Çatı Kaplama : 0.50mm kalınlığında natural galvaniz trapez sac kullanılır.
İç Kapılar : 80 x 198 ebatında olup,kanatları çift taraflı mdf kapıdır.
Pencereler : 95 / 100 Ölçülerinde PVC Pencere
Menfez : (WC ve Banyo ünitelerinde, havalandırma maksatlı 30×20 cm ebatlarında kullanılır.

Bizi Sosyal Medyada Önerin

Adres

D-100 Karayolu Üzeri Doğanlı Köyü
N:298 Merkez/Düzce, PK 81100


Bize Ulaşın

E-Posta :
info@duzceyamanprefabrikyapi.com

Telefon :
+9 (0) 380 523 2 888 

Cep Telefonu :
+9 (0) 536 810 66 85

Bağlantılar

Facebook
Instagram


Geri Bildirim 

Lütfen fikirlerinizi, sorularınızı ve önerilerinizi bize gönderin! Herhangi bir geribildirim takdir edilecektir.

© Telif Hakkı 2018 ve Sonrası Yaman Prefabrik ve Çelik Yapı - Tüm Hakları Saklıdır

TASARIM : SERİ ÇÖZÜM